Aktualności

22 sierpnia 2019

Rusza wrześniowa edycja Akademii Programowania


Serdecznie zapraszamy młodzież szkół średnich do wzięcia udziału w obozie informatycznym Akademia Programowania w Przemyślu. Akademia odbędzie się w dniach 22-27 września 2019 roku i będzie świetnym startem przygody z poważną informatyką lub przygotowaniem do startu w olimpiadach informatycznych. Dla przyszłych studentów I roku na kierunku INFORMATYKA W BIZNESIE może być to fantastyczna rozgrzewka przed rozpoczynającym się nowym rokiem akademickim.


Zapisy odbywają się droga elektroniczną, poprzez formularz: REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie własnego, przenośnego komputera!

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i przesłać do dnia 6 września 2019 r. O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń. Konto do wpłat i pozostałe informacje organizacyjne podamy w mailu do osób zakwalifikowanych. Nie refundujemy kosztów podróży. Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w Akademii będzie uiszczenie opłaty do dnia 11 września 2019 r.

Osoby niepełnoletnie proszone będą o wypełnienie przez opiekunów prawnych (rodziców) dodatkowego formularza i przesłanie go drogą elektroniczną, a także osobiste dostarczenie wersji papierowej koordynatorowi Akademii.

Informujemy, że Liczba miejsc jest ograniczona do 100 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.
Liczba noclegów dostępnych na terenie campusu PWSW jest ograniczona – 50 miejsc noclegowych, w pokojach 3-4 osobowych. Współorganizator: Instytut Nauk Technicznych, Zakład Informatyki w Biznesie.

Szczegóły znajdują się na stronie Akademii Programowania PWSW