Aktualności

14 lutego 2020

Gościliśmy uczniów ze szkół podstawowych


Na naszej uczelni dużo się dzieje. Dnia dzisiejszego gościliśmy w Instytucie Nauk Technicznych delegację

młodych uczniów zachęcając ich poprzez praktyczne uczestnictwo w naszych laboratoriach naukowych do poważnego traktowania nauki i jednocześnie pokazując im jak dużo frajdy to może sprawić.

 

Na niżej zamieszczonych zdjęciach widać tajemnicze badania, które prowadzą w instytucie nasi wykładowcy… Widać zaciekawienie wszystkich obecnych jak i tajemnicze urządzenia przykuwają uwagę każdego.

Poniżej możemy zobaczyć jak wygląda degustacja, także na pierwszym z tych 3 zdjęć widzimy rozmawiających gości przewodniczących tej delegacji – Panią Elżbietę Rozmus, Panią Joannę Markin oraz Pana Andrzeja Zycha.

Także zawędrowaliśmy na tajemniczy wykład z chemii – na którym wszyscy ze śmiertelną powagą słuchali o Bakteriach fermentacji mlekowej!

Natomiast nas samych – studentów z Informatyki w Biznesie zaszczyciła długim posiedzeniem i uczestnictwem osobistym w naszych prezentacjach – Pani Anna Trzeciak.

Nasze prezentacje zakładały pełne uczestnictwo delegacji uczniowskich w naszych projektach, robiliśmy razem obliczenia, pomiary i pomagaliśmy uczniom korzystać z aparatury jak prawdziwym studentom!

Na koniec jeszcze naszych gości czekał quiz z nagrodami!

Zapraszamy wszystkich do zostania naszymi studentami! Wtedy na pewno takich atrakcji wam nie zabraknie! Przesyłamy pozdrowienia od wszystkich studentów PWSW.