Aktualności

14 listopada 2020

Zaproszenie na e-DNI KARIERY PWSW 2020

Zapraszamy studentów na DNI KARIERY PWSW Wszystkie wydarzenia tegorocznych Dni Kariery odbywają się w sieci za pośrednictwem platformy MS Teams w ramach zespołu publicznego e-Dni Kariery PWSW w Przemyślu 2020 Plakat e-Dni Kariery PWSW 2020 e-Dni Kariery PWSW 2020_PROGRAM

12 listopada 2020

Bezpłatny kurs dla kobiet

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z kursem „Girls go IT”, którego program może odpowiadać aspiracjom studentek i absolwentek Państwa uczelni. Więcej informacji w poniżej wiadomości Kierownika projektu oraz na stronie internetowej programu www.informatyka.agh.edu.pl/girlsgoit Z rewerencjami Dominika Sebzda

5 listopada 2020

Zmarł Profesor Ludomir Laudański

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Ludomira Laudańskiego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 3 listopada br. (wtorek) o godz. 9.30 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.  

22 października 2020

Instrukcja logowania do MS Teams, Moodle, Poczta PWSW

Szanowni Studenci Przedstawiamy Państwu instrukcję logowania do poczty uczelnianej, MS Teams oraz Moodla. Obecnie dostęp do poczty uczelnianej, MS Teams oraz Moodla jest przyznany dla: – 1 rok Informatyki w biznesie – 2 rok Informatyki w biznesie – 1 rok Inżynierii Transportu i logistyki – 2 rok Inżynierii Transportu i logistyki – 3 rok Inżynierii Transportu… Czytaj więcej »

30 września 2020

Przemyski Program Stypendialny

Szanowni Studenci, informujemy o możliwości składania wniosków w ramach „Przemyskiego Programu Stypendialnego”. W załączonych uchwałach zawarte są szczegółowe kryteria i inne istotne informacje dotyczące stypendium naukowego.         Wnioski o stypendium należy złożyć w terminie od 1 października do 30 października br. ♦ osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu (Rynek 1)… Czytaj więcej »

16 września 2020

III Konferencja Naukowa z cyklu „Logistyka dziś i jutro”

  Szanowni Państwo,   Pragniemy poinformować o zmianie terminu  organizacji III Konferencji Naukowej z cyklu „Logistyka dziś i jutro” organizowanej pod hasłem Łańcuchy logistyczne w gospodarce żywnościowej.         Organizatorami Konferencji jest Zakład Inżynierii Transportu i Logistyki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Katedra Inżynierii Produkcji, Logistyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.   Termin… Czytaj więcej »

10 lipca 2020

Darowizna dla uczelnianej biblioteki

W dniu 10.07.2020r. prof. dr hab. inż. Wiesław Piekarski przekazał do biblioteki uczelnianej książki swojego autorstwa pt.: – „ Transport drogowy” tom 1 i 2 – „ Środki transportu” tom 1.          

3 lipca 2020

Studenci informatyki w biznesie testują nowy sprzęt z górnej półki

Studenci informatyki w biznesie aktywnie uczestniczą w przygotowywaniu nowego laboratorium komputerowego. Rok akademicki 2020/21 rozpoczną z nowymi komputerami. Naprawdę jest się czym pochwalić te super wydajne jednostki pozwolą testować najbardziej wymagające oprogramowanie. Mocne karty graficzne oraz szybkie procesory pozwolą bardziej wydajnie uczyć się programowania gier oraz obróbki grafiki. Szczegółów technicznych na razie nie zdradzamy, ale… Czytaj więcej »

22 kwietnia 2020

III konferencja naukowa z cyklu “Logistyka dziś i jutro”

Zakład Inżynierii Transportu i Logistyki Instytutu Nauk Technicznych PWSW oraz Katedra Inżynierii Produkcji, Logistyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zaprasza do udziału w III konferencji naukowej z cyklu “Logistyka dziś i jutro” pod hasłem “Łańcuchy logistyczne w gospodarce żywnościowej”.