Aktualności

11 października 2021

Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku. Nabór wniosków trwał będzie od 11 do 22 października 2021 r. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku do niniejszego pisma.   Jednocześnie uprzejmie informujemy, że… Czytaj więcej »

8 października 2021

Szkolenie z zakresu BHP

          1. Inteligentne technologie, Mechatronika – czwartek 14.10.2021 r. godz 9.15 – 12:15, s.2.29 KT 2.Bezpieczeństwo i produkcja żywności, Inżynieria transportu i logistyki, Stosunki międzynarodowe – Piątek 15.10.2021 r.                                    godz 11.45 – 14.45, s.3.22… Czytaj więcej »

30 września 2021

Rozpoczęcie roku akademickiego

Szanowni studenci informujemy że już 04.10.2021 rozpoczynamy nowy rok akademicki. Rozkłady zajęć są już dostępne.

30 września 2021

Przemyski Program Stypendialny

Szanowni Studenci, informujemy o możliwości składania wniosków w ramach „Przemyskiego Programu Stypendialnego”. W załączonych uchwałach zawarte są szczegółowe kryteria i inne istotne informacje dotyczące stypendium naukowego.             Wnioski o stypendium należy złożyć w terminie od 1 października do 31 października br. ♦ osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu… Czytaj więcej »

30 września 2021

20 września 2021 r. ruszyła rekrutacja studentów PWSW do 3 edycji dwóch projektów

  Nie czekaj ! Weź udział w rekrutacji do ostatniej – 3  edycji dwóch projektów realizowanych przez PWSW                                                                 Wszyscy uczestnicy projektów mogą wziąć udział w atrakcyjnych: certyfikowanych szkoleniach związanych z kierunkiem studiów, zadaniach praktycznych realizowanych w formie projektowej z udziałem Ekspertów z uczelni oraz Ekspertów reprezentujących pracodawców 2-dniowych wizytach studyjnych. A to wszystko… Czytaj więcej »

30 czerwca 2021

Studentki PWSW pod okiem Ekspertów zgłębiają tajniki produkcji…perfum

Studentki kierunku Inżynieria produkcji kosmetyków zgłębiają tajniki branży kosmetycznej poprzez realizację zadań praktycznych w formie projektowej w ramach projektu „Kompleksowy program wsparcia dla studentów oraz kadry publicznej uczelni zawodowej w Przemyślu”.       Produkcja kosmetyków zapachowych opiera się na doborze odpowiednich komponentów i opracowaniu procesów technologicznych, które w efekcie umożliwią stworzenie produktu o odpowiednio wysokiej… Czytaj więcej »

24 czerwca 2021

Turniej Spice Gears Academy

W dniu 12.06.2021r. pod patronatem Zakładu Mechatroniki i Informatyki PWSW, oraz Studenckiego Koła Naukowego Mechatroników „Faza” odbył się pierwszy turniej regionalny Spice Gears Academy. Organizatorem imprezy był Pan Jakub Chomyszyn Przewodniczący Uczelnianej Rady  Samorządu Studenckiego. Aktywnie zaangażowali się również studenci Mechatroniki i Inżynierii Transportu i Logistyki, którzy uczestniczyli w wydarzeniu jako wolontariusze. Motywem przewodnim wydarzenia… Czytaj więcej »

19 czerwca 2021

Zakończenie III Konkursu Twórczości Technicznej Projekty Prosto z Garażu

W dniu 18 czerwca 2021 roku w Instytucie Nauk Technicznych PWSW odbyła się uroczystość zakończenia III Konkursu Twórczości Technicznej Projekty Prosto z Garażu, w której uczestniczyli JM Rektor PWSW dr Paweł Trefler prof. PWSW, dyrektor INT dr inż. Wioletta Tomaszewska-Górecka oraz  uczniowie szkół średnich wraz z opiekunami. Wyniki konkursu: I miejsce – „Przecinarka plazmowa CNC”,… Czytaj więcej »

29 kwietnia 2021

III Konkurs Twórczości Technicznej

Zakład Mechatroniki i Informatyki Instytutu Nauk Technicznych PWSW w Przemyślu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w III edycji Konkursu Twórczości Technicznej Projekty Prosto z Garażu. Szczegółowe informacje oraz terminarz konkursu znajdują się w regulaminie.